AUTHOR

SP59

Turniej siatkówki

1 Turniej siatkarski klas 8

CZYTAJ WIĘCEJ

Trzymaj Formę!

Nasza szkoła od września 2023r. realizowała zadania w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!" Działania organizowane były we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Lekcje z drukarką 3D

Podczas lekcji informatyki uczniowie klas 5 tworzyli swoje projekty, które potem były drukowane na szkolnej drukarce 3D.

CZYTAJ WIĘCEJ

II Mistrzostwa Szkoły w układaniu Kostki Rubika

II Mistrzostwa Szkoły w układaniu Kostki Rubika - SPEEDCUBING 2023

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolny turniej tenisa stołowego

W rozgrywkach udział wzięło ponad 60 zawodników i zawodniczek. Po rozegraniu eliminacji, a następnie kilku rund, w wielkim finale zmierzyli się dwaj niepokonani zawodnicy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bieg profilaktyczny „Biegam zamiast…”

Uczniowie klas 6 i 8 wzięli udział w biegu profilaktycznym "Biegam zamiast..." promującym zdrowy styl życia. Brawa należą się całej reprezentacji, a szczególnie Paulinie, Zuzannie i Przemkowi, którzy w swoich kategoriach wywalczyli miejsca na podium!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wycieczka do Rabki

Uczniowie klasy 3a razem z wychowawcą byli na kilkudniowej wycieczce w Rabce. Pogoda dopisała. Odwiedzili wiele ciekawych miejsc oraz doświadczyli dużo nowych, fajnych wrażeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Dziecka z UNICEF

Niewątpliwie Dzień Dziecka to święto szczególne w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole fetowanie zaczęło się od akademii, podczas której Pani Dyrektor złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem tego szczególnego dnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łap słońce z głową

Katowice, 15 maja 2023 r. - w województwie śląskim rusza akcja informacyjna pod hasłem „Łap słońce z głową”, która ma zwiększyć świadomość społeczną na temat bezpiecznego korzystania z promieni słonecznych, zwłaszcza w okresie letnim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pełna wrażeń wycieczka do Wrocławia

26 maja 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 59 w Katowicach byli na wycieczce integracyjnej we Wrocławiu, zrealizowanej w ramach działań wspierających i integrujących dzieci i młodzież, w związku z kryzysem uchodźczym wywołanym wojną w Ukrainie, w oparciu o środki z Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do treści