ARCHIVE

CUKIEREK ALBO PSIKUS

W piątek w młodszych i starszych klasach uczniowie poznawali tradycję Halloween. Można było się przebrać, wykonać straszny rekwizyt i zrobić dekorację w klasie. Oczywiście nie zabrakło w tym dniu ani cukierków, ani psikusów.

READ MORE

Odkrywcy kontynentów – Azja

Kwiecień minął w świetlicy szkolnej klasy 2b pod hasłem „Poznajemy Azję”. Podczas zajęć odkrywcy kontynentów poznali wybrane kraje azjatyckie oraz ich kulturę i tradycje. 

READ MORE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORATORSKI „SWOIM GŁOSEM”

W kwietniu SP 37 w Katowicach zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Oratorski dla klas 7-8. Uczniowie mieli przygotować autorskie wystąpienie na jeden z wybranych tematów. Naszą szkołę reprezentował Filip Łopaciuk z klasy 7c, przemawiając na temat: Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie?

READ MORE

Medale na Delfiniadzie!

Podczas XX pływackiej Delfiniady reprezentanci naszej szkoły zdobyli dwa medale -Rafał Mostowik w stylu zmiennym, a także Milena Dębska w stylu motylkowym. Pozostali zawodnicy również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony startując w takich konkurencjach jak st. dowolny, st. grzbietowy, st. klasyczny oraz sztafety.

READ MORE

Europejki Tydzień Szczepień

W dniach 21 – 27 kwietnia w Europejskim Regionie WHO obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień 2024 (European Immunization Week, EIW). Inicjatywie patronuje Światowa Organizacja Zdrowia. Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat szczepień oraz podkreślanie ich znaczenia w ochronie naszego zdrowia na każdym etapie życia.

READ MORE

Magia Czytania – humor w literaturze dla dzieci

W ramach innowacji „Magia czytania” zorganizowaliśmy wraz z wybranymi uczniami klas starszych wydarzenie czytelnicze dla młodszych dzieci. Tematem naszego czytania z efektami specjalnymi był humor w literaturze dla dzieci.

READ MORE

Wielkanoc w klasie 2c

W czasie zajęć świetlicowych klasa 2c przygotowywała się do Świąt Wielkanocnych🐣 Uczniowie wykonali kartki świąteczne dla swoich bliskich oraz osób przebywających w Domu Opieki Społecznej.

READ MORE

Światowy Dzień Zdrowia

7.04 przypada Światowy Dzień Zdrowia. Jego hasłem przewodnim było „Moje zdrowie, moje prawo”. Z tej okazji w holu szkoły pojawiła się gazetka.

READ MORE

Dzień Dinozaura🦖

W 2c podczas zajęć świetlicowych zorganizowaliśmy Dzień Dinozaura🦖🦕 Opowiadaliśmy różne ciekawostki o dinozaurach,zrobiliśmy dinozaurowe opaski,a na zakończenie dnia pograliśmy w gry związane z omawianą tematyką🦕

READ MORE

Konkurs szkolny „Pokaż swój talent”

Konkurs szkolny „Pokaż swój talent” - przygotuj nagranie prezentujące Twój wyjątkowy dar.

READ MORE

Konwent Tolkienowski w MDK „Szopienice-Giszowiec”

26 marca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Konwencie Tolkienowskim organizowanym przez Szkołę dla Chłopców „Kuźnica” w Katowicach. W MDK „Szopienice-Giszowiec” spotkali się miłośnicy twórczości J.R.R. Tolkiena.

READ MORE
Skip to content