AUTHOR

SP59

Uczniowie klasy 3a bawili się karnawałowo

Uczniowie klasy 3a bawili się karnawałowo przy dźwiękach muzyki. Wiele dzieci się przebrało za różne postaci z bajek, filmów. Były konkursy, poczęstunek, dmuchany bałwan i dużo dobrej muzyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Bezpiecznego Internetu

W ramach Dni Bezpiecznego Internetu uczniowie klasy 3a uczestniczyli w webinarze "Sieciaki - poznaj bezpieczny internet!". Odpowiadali na pytania, słuchali ważnych informacji. Na następnej lekcji kodowali offline - niektórzy uczniowie byli kubeczkowym robotem. pozostali uczniowie zostali programistami kodu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na szczycie

Przed feriami uczniowie klas 6b i 6c wzięli udział w konferencji oraz warsztatach „Na szczycie”, które odbyły się w Mieście Ogrodów. Spotkanie było poświęcone bezpieczeństwu w górach, o czym opowiadali znani polscy alpiniści: Piotr Pustelnik, Krzysztof Wielicki i Janusz Gołąb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Europejski Tydzień Kodowania – Certyfikat

Europejski Tydzień Kodowania - Certyfikat

CZYTAJ WIĘCEJ

Tajna Misja Zwiadowców

Miło nam poinformować, że naszej Drużynie Zwiadowców udało się wywalczyć wyróżnienie w ostatnim zadaniu dla Super Zwiadowcy w Ogólnopolskim Konkursie „Tajna Misja Zwiadowców”. Dzięki prezentacji Mateusza Jesionka z 6a i Łukasza Buckiego z 6c cała drużyna otrzymała zestaw wspaniałych gadżetów związanych z książkami J. Flanagana oraz najnowszy tom serii „Zwiadowcy”. Gratulujemy sukcesu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiem, że potrafię

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Powiatowym Konkursie „Wiem, że potrafię”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były emocje, a dokładnie sposoby radzenia sobie z różnymi emocjami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zachowanie bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych

Podczas zajęć świetlicowych w klasie 2c, dzieci zostały uświadomione o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz w czasie uprawiania sportów związanych z obecną porą roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień babci i dziadka

Uczniowie klasy 1b wraz z nauczycielem D. Wechowska w ramach zajęć świetlicowych, wykonali laurki dla swoich babci i dziadków z racji, że ich święto wypada w czasie ferii zimowych - stworzyliśmy je trochę wcześniej. Dla babci wykonaliśmy piękne bukiety natomiast dla dziadków kubek z herbatką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Laboratoria Przyszłości

Przed Świętami Bożego Narodzenia, na lekcji informatyki uczniowie klas 4-tych wykonywali projekty dekoracji świątecznych wykorzystując możliwości drukarki 3D. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali proces powstawania dekoracji świątecznej w drukarce 3D, warstwa po warstwie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczne ferie zimowe

Już 16 stycznia 2023 rozpoczną się w naszym województwie dwutygodniowe ferie zimowe, na które wszyscy uczniowie czekają z utęsknieniem. Przypominamy o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Niech ferie będą zdrowe i bezpieczne.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do treści