ARCHIVE

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to święto. które corocznie obchodzimy dniu 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Detektyw Pozytywka

Uczniowie klasy II B wykonali swoje pierwsze lapbooki będące podsumowaniem pracy z lekturą G. Kasdepke pt. ”Detektyw Pozytywka".

CZYTAJ WIĘCEJ

ARTystyczna wizyta

ARTystyczna wizyta w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 listopada – Europejski Dzień Zdrowego Gotowania i Jedzenia

8 listopada obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Gotowania i Jedzenia, święto, które ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i świadomości żywieniowej wśród mieszkańców naszego kontynentu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie

Uczestnicy zajęć międzykulturowych wraz z opiekunami wybrali się na spacer do Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie. Dzięki tej wspaniałej wycieczce uczniowie poznali malownicze zakątki najbliższej okolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Rzucenie palenia nie jest łatwe. Ważna jest Twoja decyzja i dobry plan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień postaci z bajek

7 listopada w świetlicy obchodziliśmy DZIEŃ POSTACI Z BAJEK! W tym dniu w naszej świetlicy mogliśmy spotkać między innymi księżniczki, superbohaterów, pszczółki oraz piratów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Osikowa Dolina – Klasa 1A

Uczniowie klasy 1a byli na swojej pierwszej wycieczce autokarowej. Uczestniczyli w zajęciach w Osikowej Dolinie w Koziegłowach. Przygotowywali się do Święta Niepodległości - robili kokardy narodowe z drzewa osikowego oraz jeże.

CZYTAJ WIĘCEJ

Regionalny Konkurs Czytelniczo – Filmowy „Książki zekranizowane – znane i lubiane” – I miejsce

30 października, dwuosobowa drużyna naszej szkoły – Helena Kulczak 7c, Paulina Kłys 7c, pod opieką pani Barbary Śmigasiewicz, wzięła udział w Regionalnym Konkursie Czytelniczo – Filmowym „Książki zekranizowane – znane i lubiane” w SP 10 w Chorzowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Origami

24 października klasa 1a na świetlicy obchodziła dzień origami. Zaczęliśmy od samodzielnego wykonania statku techniką origami, a później każdy nazwał swój statek oraz pięknie go przyozdobił.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do treści