Dzień Pluszowego Misia

SP59

01 grudnia 2022

Brak komentarzy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia w klasie 2b zagościły słynne brytyjskie pluszaki namalowane farbami. Koleżanki ze starszych klas czytały nam opowieści misia Uszatka, a wszyscy mieliśmy w tym dniu swoje ulubione misiowe przytulanki.


Kubuś Puchatek, Paddington, Uszatek czy Czarny Nosek byli bohaterami obchodów Dnia Pluszowego Misia.

Z tej okazji uczniowie klas starszych czytali młodszym koleżankom i kolegom książki o przygodach misiów. W bibliotece można było obejrzeć tematyczną wystawę i wypożyczyć książki, a także pokolorować obrazek ze swoim ulubionym niedźwiadkiem.

Dzieci z młodszych klas przyniosły do szkoły ukochane maskotki, aby dzień minął wyjątkowo wesoło.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie Wielka Liga Czytelników oraz do zaglądania na biblioteczną stronę internetową.

Anna Wlaźlak i Aleksandra Badura-Woźniak

 

Skip to content