DZIEŃ Z WYCHOWAWCĄ W KLASACH 4-6

SP59

09 czerwca 2021

Brak komentarzy

Powrót do nauki stacjonarnej rozpoczęliśmy aktywnie i na wesoło. Wtorek 18.05 był Dniem z Wychowawcą. Oprócz zabaw integracyjnych i koleżeńskich rozmów klasy 4-6 przygotowały plakaty, na których przedstawiły swoje obawy i radości związane z powrotem do szkoły.

Klasy 4a, b, c integrowały się w formie zabawy „Co wiemy o sobie?”. Każda klasa stworzyła plakat, na którym uczniowie przedstawili się, wymieniając swoje ulubione zajęcia. Następnie wymieniliśmy się plakatami. Kolejne zadania dla kolegów i koleżanek z przyległej klasy 4 polegały na zadaniu trzech ciekawych zagadek oraz zaproponowaniu i opisaniu zasad nowej zabawy integracyjnej. Ten wspólny dzień zakończyliśmy na słodko (lody) lub słono (pizza), ale na pewno na wesoło.

Skip to content