Konkurs plastyczny "Curie oczami artysty"

SP59

03 maja 2023

Brak komentarzy

Z ogromną radością informujemy, że Bartłomiej Ochab, uczeń klasy 5c naszej szkoły, zdobył II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Curie oczami artysty”, zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie.

Celem konkursu było popularyzowanie zabytkowego budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Chorzowie oraz promocja szkoły. Uczniowie mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi, interpretując gmach szkoły organizatora konkursu w sposób artystyczny.

Bartłomiej, korzystając z wiedzy i umiejętności nabytych na lekcjach plastyki, stworzył niezwykle interesującą pracę, przedstawiającą gmach szkoły organizatora konkursu, wykorzystując perspektywę jednopunktową. Dzięki swojej kreatywności oraz zdolnościom plastycznym, Bartłomiej zasłużenie zdobył II miejsce!

Gratulujemy Bartłomiejowi tego znakomitego osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych! Jesteśmy dumni z talentu i zaangażowania naszego ucznia, który nie tylko reprezentuje naszą szkołę, ale także przyczynia się do promocji i popularyzacji zabytkowego budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Chorzowie.

Praca konkursowa wkrótce pojawi się na stronie organizatora: http://curie.edu.pl/

Skip to content