Śląski Festiwal Nauki

SP59

11 stycznia 2023

Brak komentarzy

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednym z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce i w Europie. Klasy 5b, 6b i 6c w 6 strefach wiedzy (nauki humanistyczno-społeczne, medycyna i zdrowie, technika, nauki ścisłe, przyroda, sztuka) brały udział w różnych pokazach naukowych, aktywnie działając, eksperymentując, próbując swoich sił jako młodzi naukowcy oraz poszerzając wiedzę z dziedzin często im jeszcze nieznanych.

Dodatkowo uczniowie zapoznali się z projektami naukowymi kolegów ze szkół średnich oraz mieli możliwość zobaczenia bardzo ciekawych występów artystycznych.

Śląski Festiwal Nauki to wspaniały sposób na spędzenie czasu i motywacja do własnych działań, tworzenia nowych projektów.

Skip to content