Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

SP59

19 października 2023

Brak komentarzy

Pokonajmy szkodliwe stereotypy dotyczące tego, co możemy, a czego nie możemy czuć.

Wyślij słowo TIPS do chatbota zdrowia psychicznego U-Report Europe, aby dowiedzieć się, jak zaakceptować i zarządzać swoimi emocjami.

Link: http://bit.ly/m/U-Report

#OnMyMind

 

Przejdź do Spotify i sprawdź treści dotyczące zdrowia psychicznego stworzone przez UNICEF: Podcast „On My Mind”. Ośmioodcinkowa seria wspiera zdrowie psychiczne młodzieży, w szczególności młodych ludzi bezpośrednio dotkniętych wojną na Ukrainie.

spotify.com/ourmindsmatter

#OnMyMind

#OurMindsMatter

Ти ніколи не буваєш самотнім/ньою. Допомога від людей, яким ти довіряєш, може позитивно змінити твоє життя.

Надсилай слово ПОРАДИ в чат-бот UReport Europe про психічне здоров’я і дізнавайся про прості способи попросити підтримки, коли твій внутрішній світ бореться з труднощами.

Link: http://bit.ly/m/U-Report

#OnMyMind

 

Перейдіть на Spotify і перегляньте контент про психічне здоров’я, створений ЮНІСЕФ: Подкаст „On My Mind”. Серія з восьми епізодів підтримує психічне здоров’я молоді, зокрема молодих людей, які безпосередньо постраждали від війни в Україні.

spotify.com/ourmindsmatter

#OnMyMind

#OurMindsMatter


Na platformie Spotify został zamieszczony podcast UNICEF-u „W Mojej Głowie”, który dzięki formie audio jest łatwo dostępny i pozwala dotrzeć do sprawdzonych, rzetelnych sposobów na radzenie sobie ze stanami lękowymi oraz na umiejętność budowania zdrowych relacji. Poniżej zamieszczamy linki w różnych językach:

Skip to content