Udział w Śląskim Festiwalu Nauki w Katowicach

SP59

14 grudnia 2023

Brak komentarzy

Uczestnicy zajęć międzykulturowych w ramach działań wspierających i integrujących dzieci i młodzież w związku z kryzysem uchodźczym wywołanym wojną w Ukrainie ,w oparciu o środki z Funduszu Narodów Zjednoczonych na  Rzecz Dzieci (UNICEF) mieli okazję uczestniczyć  w wykładach naukowych, show, dyskusjach , spotkaniach z gośćmi specjalnymi na scenach siódmej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć innowacje społeczne, przemysł przyszłości, gościć na scenach zdrowia i jakości życia, kreacji , klimatu i środowiska, sceny ’’ Naucz się świata’’, ‘’Czytamy naturę’’, ‘’ Nauka. To lubię’’. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu naukowym na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły.

Skip to content