Zaproszenie na Turniej Brawl Stars

SP59

15 stycznia 2024

Brak komentarzy

Witajcie, Kochani Fani Brawl Stars!

Mamy dla Was gorącą wiadomość prosto z serca Katowic! Miasto Katowice we współpracy z ESL Polska ogłasza niezwykły turniej w popularnej grze Brawl Stars! To wydarzenie, które zapowiada się nie tylko emocjonująco, ale również przyniesie szansę na fantastyczne nagrody dla uczestników.

🌟Turniej 3vs3 w Brawl Stars
Rozgrywki odbędą się w dynamicznym trybie 3vs3, co sprawi, że emocje sięgną zenitu. Czy Twój zespół ma to, co potrzebne, aby stanąć do rywalizacji z innymi szkołami i zdobyć tytuł mistrza Brawl Stars w Katowicach?

🏆Fantastyczna Nagroda dla Zwycięzcy
Najlepsza szkoła, która zwycięży w turnieju, otrzyma nie tylko tytuł najlepszej drużyny, ale także fantastyczną nagrodę! ESL Polska oferuje pracownię komputerową, która zostanie przekazana zwycięskiej szkole. To niepowtarzalna okazja, aby poprawić warunki edukacyjne i rozwijać pasję do gier elektronicznych wśród uczniów.

Do pobrania:

Skip to content