AUTHOR

SP59

Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w lekcji przyrodniczej w Palmiarni w Gliwicach

Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w lekcji przyrodniczej w Palmiarni w Gliwicach. Zapoznali się z roślinami egzotycznymi oraz owadożernymi. Podziwiali ryby w ogromnych akwariach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Funzeum – Muzeum światła i koloru

Kilka dni temu uczniowie kl. 3a wybrali się do Funzeum - Muzeum światła i koloru. Zapoznali się ze światłem i jego możliwościami. Wszyscy doskonale się bawili.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Świętego Patryka

17 marca celebrowaliśmy w szkole Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie poznawali symbole, tradycje i znaczenie tych obchodów, a w czasie przerw rozwiązywali zagadki ukryte w koniczynkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiosna – Klasy 1b, 1c

Z okazji 1 dnia wiosny klasa 1b wraz z wychowawcą świetlicy wysiewała nasionka w specjalnych pojemnikach do kiełkowania. Poszerzyliśmy również wiadomości na temat wiosennych kwiatów i warunków niezbędnych do ich rozwoju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wycieczka do hotelu Marysin Dwór

Uczniowie klasy 7a wzięli udział w wycieczce do hotelu Marysin Dwór, w czasie której poznali zawody związane z hotelarstwem oraz gastronomią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Magdalena Michnik otrzymała wyróżnienie za zdjęcie i opis do książki

Uczennice klasy 8d: Natalia Binkowska, Magdalena Michnik, Zofia Łyczko i Agata Knyżewska wzięły udział w konkursie fotograficzno – literackim „Pokaż nam swoją ukochaną książkę”, zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Katowicach. Do organizatora wpłynęły 153 prace.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Kobiet

W Dzień Kobiet chłopcy z klasy 2c podczas zajęć świetlicowych wręczyli swoim koleżankom zrobione własnoręcznie kwiaty. Dziewczynki zostały obdarowane także drobnymi upominkami, następnie wzięły udział w konkursie - chłopcy im kibicowali.

CZYTAJ WIĘCEJ

II MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZYBKIM UKŁADANIU KOSTKI RUBIKA

SPEEDCUBING 2023. Zapisy u p. Wioletty Stachuły i p. Darii Wechowskiej w sali 48 do 10 marca.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 60 minut dookoła świata

Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „W 60 minut dookoła świata” w Muzeum Śląskim. Dzieci podążały śladami Tomka Wilmowskiego odwiedzając kolejno wszystkie kontynenty. Były w masajskiej wiosce, indiańskim wigwamie oraz jakuckiej jurcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

KLASA 2b W PODRÓŻY

Uczniowie naszej klasy wybrali się z Panią Agnieszką w podróż „palcem po mapie”. Odwiedzili wszystkie kontynenty. Podziwiali pustynie, lasy tropikalne, dżunglę, lodowce. Słuchali muzyki indyjskiej, afrykańskiej, czy chińskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do treści